Konkursy

Ogromny sukces uczniów z Opola w XVI Miedzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Naroku.

Aleksandra zdobyła 2 miejsce w kategorii: soliści. Oliwia ,Emilia, Kinga , Michał zdobyli 2 miejsce w kategorii zespołów. Z serca gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nasi mali śpiewacy na konkursie! Aleksandra z kl. I zdobyła wyróżnienie w XVII Międzyszkolnym Konkursie "Śpiewamy kolędy". Gratulujemy

 

Konkurs „Ambasador Szkolnej Wynalzczości”

W Malinie dobiegł termin na składanie swoich prac w konkursie na najlepszą grę planszową. Swoje prace przynieśli Gracjan Cichoń, który stworzył grę o wyścigach samochodowych, natomiast trzy osoby a są to Kinga Szaforz, Michał Szaforz i Oliwia Bronowicka stworzyły wspólnie fascynującą grę planszową o tematyce przygodowej. Prace te wezmą udział w ogólnopolskim konkursie, którego rozstrzygnięcie odbędzie się w Gdańsku.

W czwartek 10.03.2016 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy haft.


Pierwsze miejsce zajęła Kinga Szaforz. Wykonała ona piękny wazon z kwiatkiem. Wyróżnieni zostali również Michał Szaforz i Szymon Ochota.

Ekologiczne pojazdy wykonane przez uczniów kl.1. z okazji Dnia Ziemi

Konkurs recytatorski
 
Dwie nasze uczennice, Kinga Szaforz i Oliwia Bronowicka, wzięły udział w XXI. Konkursie Recytatorskim w języku niemieckim: „Młodzież recytuje poezję/ Jugend trägt Gedichte vor”. Eliminacje gminne tego konkursu odbyły sie 27 kwietnia 2015 Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu, gdzie każda z naszych uczennic recytowała dwa wybrane wiersze. Poziom konkursu była bardzo wysoki. Dlatego cieszymy się tym bardziej, że za swój udział Oliwia Bronowicka otrzymała cenny dyplom, a do dalszego etapu – eliminacji rejonowych zakwalifikowała się Kinga Szaforz, którym serdecznie gratulujemy!