2017/2018Zbiórka na rzecz z Domu Matki i Dziecka w Grudzicach

Dwa tygodnie temu Samorząd Uczniowski ogłosił zbiórkę na rzecz z Domu Matki i Dziecka w Grudzicach. Zbiórka przeszła nasze największe oczekiwania-Wy -uczniowie i nauczyciele jak i Wasi rodzice spisaliście się na medal!!!!. Paczki były ciężkie i ogromne- pełne kosmetyków, środków higienicznych, produktów, jedzenia dla maluchów i ich mam! 21 grudnia w czwartek akcja zakończyła się a wraz z Natalią,Michaliną, Małgosią, Wiktorią, Bartoszem z kl.1 i Maksymilianem z kl.2, p. Karoliną i p.Łukaszem pojechaliśmy zawieść zebrane podarunki. Należą się wam wielkie podziękowania za WIELKIE SERCA!

p. Karolina –opiekun Samorządu Uczniowskiego

2016/2017
Nasz nowy samorząd szkolnyNasz nowy samorząd szkolny Po burzliwych, ale za to demokratycznych wyborach do Samorządu Szkolnego Przewodniczącą została Natalia Kruk z klasy III, zastępcą Michał Szaforz oraz Kinga Szaforz z klasy VI. Członkami Martyna Kozłowska oraz Wiktoria Paruzel z klasy III.

Istnieje wiele sposób wyrażania uczuć.

tl_files/2015-2016/2-3/kw.jpg

Nie tylko względem osób, które kochamy, ale też wobec tych, które zwyczajnie lubimy. Jednym z tych sposobów jest Poczta Walentynkowa, w którą zaangażował się Samorząd Uczniowski. Polegała na wrzuceniu do specjalnej skrzynki walentynek i rozdaniu ich później adresatom. Walentynki sprawiły, że na twarzach uczniów zagościły szerokie uśmiechy.


Światowy Dzień Pluszowego Misia


Jak co roku 25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Dlatego tego dnia każde dziecko może przynieść doszkoły swojego ulubionego pluszaka. Samorząd Szkolny ogłasza także konkurs pt „ Mój przyjaciel Miś”. Formaoraz technika pracy dowolna. Prace składamy do 2 grudnia u p. Doroty Prackiej."


2015/2016
Samorząd Szkolny:

Na przełomie września i października uczniowie szkoły zostali poproszeni o podjęcie decyzji, czy chcą wziąć udział w wyborach do Samorządu Szkolnego. Każdy kandydat musiał przygotować swoją kampanię wyborczą. W szkole zawisły plakaty. Uczniowie rozdawali ulotki. Jednak najważniejszym punktem kampanii była autoprezentacja przed uczniami.

Uczniowie w tajnym głosowaniu wybrali:

Michała Szaforza na przewodniczącego szkoły, Oliwię Bronowicką na zastępcę przewodniczącego szkoły, a Kingę Szaforz na skarbnika i sekretarza szkoły.

Przed Samorządem wielkie wyzwanie, organizacja wielu imprez i uroczystości szkolnych.

Gratulujemy i trzymamy za nich kciuki.

2014/2015
Pierwsze wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole!W tym roku po raz pierwszy w nowej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Zgłosiło się kliku kandydatów z klasy 4, którzy to pod koniec września, na własnoręcznie zrobionych plakatach wyborczych, zaprezentowali swoje propozycje dla szkoły i uczniów. We wtorek 30 września odbyło się głosowanie, w którym wyłoniono następujących członków Samorządu:

Michał Saforz – Przewodniczący

Oliwa Bronowicka – Zastępca

Kinga Saforz – Protokolant/Skarbnik

Już od początku października Samorząd Uczniowski regularnie spotyka się z opiekunem, Aleksandrą Maryniak i ustala działania, które zostaną przeprowadzone w najbliższym czasie. Pierwsze działanie – gazetka Samorządu Uczniowskiego – już jest!